movie75 document98 business62 business62 paper101 documents15  breakfast13 jarokelo transport305 1 archery6  network73  navigation9 question28  file148   info24

KEZDŐLAP CIVIL KONTROLL DIALÓGUSOK KÉRDÉSEK A JEGYZŐHÖZ Vakablakra néző szélesre tárt ügyfélkapu

Vakablakra néző szélesre tárt ügyfélkapu

 

 

feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde"
dátum 2011. augusztus 31. 23:08
tárgy ügyfélkapus hitelesített üzenetküldés

 

 

Tisztelt Jegyző Asszony!

 

Korábbi kérésének megfelelően ma szerettem volna egy ügyfélkapun keresztül hitelesített üzenetet küldeni Önnek, de Alsónémedi nem szerepel az önkormányzati elektronikus ügyintézés lehetőségei között.

"Nyilvántartásainkból megállapítottam, hogy Ön több ízben fordult közérdekű adatigényléssel hivatalunkhoz, melyeket elektronikus úton, de nem ügyfélkapun keresztül küldött meg részünkre."

Én rontottam el valamit vagy Alsónémedi még nem csatlakozott ehhez az alrendszerhez?

Esetleg valahol máshol keressem az üzenetküldés lehetőségét a magyarorszag.hu-n belül?

Segítségét előre is köszönöm!

 

Üdvözlettel:

 

 

Juhász Zoltán

 

 


 

feladó Dr. Percze Tünde Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

címzett Civil Kapocs
dátum 2011. szeptember 1. 15:15
tárgy RE: ügyfélkapus hitelesített üzenetküldés

 

Tisztelt Juhász Úr!

 

Az okot a mai napon nem sikerült kiderítenem, de utánajárok és tájékoztatom.

Ettől függetlenül a 2011. augusztus 25-én kért szerződések digitalizálása folyamatban van, a jövő hét elején postázzuk Önnek.

A szerződésekkel kapcsolatos, Áht. 15/A. és 15/B. §-ban előírt közzétételi lista vonatkozó rendelkezéseknek megfelelő, aktualizált változata is napokon belül felkerül a honlapra.

Kérem fentiek szíves tudomásul vételét.

 

Dr. Percze Tünde jegyző

 

 


feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde"
dátum 2011. szeptember 1. 20:50
tárgy Re: ügyfélkapus hitelesített üzenetküldés

 

 

Tisztelt Jegyző Asszony!

 

Az ügyfélkapun keresztüli hitelesített üzenetküldéssel, nagyösszegű szerződések közzétételével és az adatszolgálatással kapcsolatos tájékoztatását nagyon köszönöm!

Mivel az utóbbi levélváltásunk esetleg félreértésekre adhat okot, kérem erősítse meg, hogy a következőkben is fenntartja a lent ídézett korábban tett nyilatkozatát vagy a hivatala továbbra is befogadja és teljesíti a korábbi gyakorlatnak megfelelően az adatigénylő személyének hitelt érdemlő azonosítása nélkül is az közérdekű adatigényléseket!

"A jövőre nézve tájékoztatom, hogy adatigénylését e-mailben nem áll módomban elfogadni, miután ebben az esetben az adatkérő személye hitelt érdemlő módon nem azonosítható, emiatt nem is válthat ki joghatást.

Kérem, hogy jövőbeni adatigénylését szíveskedjék írásban, kézjegyével és egyéb azonosításra alkalmas adatok megadásával ellátni, ill. jelezni, hogy az éppen aktuális adatszolgáltatást elektronikus úton vagy papír alapon küldjük meg az Ön részére."

 

Nagy tisztelettel és üdvözlettel:

 

 

Juhász Zoltán

2351 - Alsónémedi, Somogyi B. u. 36.