movie75 document98 business62 business62 paper101 documents15  breakfast13 jarokelo transport305 1 archery6  network73  navigation9 question28  file148   info24

KEZDŐLAP CIVIL KONTROLL DIALÓGUSOK KÉRDÉSEK A JEGYZŐHÖZ A biztonság kedvéért megkérdezem...

A biztonság kedvéért megkérdezem...

Hátha mégsem volt minden rendben és később esetleg majd azt vágják a fejemhez, hogy miért nem szóltam. Most szóltam.

 


feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde" ; Némedi Rezső
dátum 2011. szeptember 27. 10:32
tárgy Döntési folyamatok és meghozott határozatok felülvizsgálatának kérelme

 

 

Tisztelt Jegyző Asszony!

Postán megkaptam a 2011. márciusi (díszpolgári cím és tornacsarnok elnevezése) és 2011. júniusi (hozzájárulás kérése településnév használatához) beadványainkkal kapcsolatban a Képviselő-testület által meghozott határozatait. Álláspontunk szerint a lezajlott döntési folyamatok és a meghozott határozatok ügyrendi, tartalmi és törvényességi szempontokból kérdéseket vetnek fel. A díszpolgári kezdeményezésünkkel kapcsolatban pedig még tájékoztatást sem kaptunk, pedig elvileg a döntést meghozta a Képviselő-testület.

Kérem vizsgálja meg a beadványainkkal kapcsolatos döntési folyamatokat, a meghozott határozatokat és nyilatkozzon arról, hogy ügyrendi, tartalmi és törvényességi szempontból is rendben zajlottak le!

 

Fáradozását előre is megköszönve, tisztelettel:

 

Juhász Zoltán
Civil Kapocs Egyesület elnöke