movie75 document98 business62 business62 paper101 documents15  breakfast13 jarokelo transport305 1 archery6  network73  navigation9 question28  file148   info24

KEZDŐLAP CIVIL KONTROLL DIALÓGUSOK KÉRDÉSEK A JEGYZŐHÖZ Azt mindenképpen értékelni kell

Azt mindenképpen értékelni kell

hogy a Jegyző Asszonyunk szinte mindig azonnal válaszol a leveleimre, még ha nem is feltétlenül értek mindig egyet az álláspontjával. Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli, előbb vagy utóbb úgyis ki kell adnia a közérdekű adatokat és azok akkor sem lesznek kevésbé ÉRDEKESEK.

Mindenesetre nagy a kísértés, hogy bíróságon döntsük el egyszer s mindenkorra ezt 15+15 napos kérdést, mivel csütörtökön, az első kereset ítélethirdetésénél úgyis a Pesti Központi Kerületi Bíróság lát minket vendégül.

 

Csak idézni tudom a bírónő szavait:

"...én jogalkalmazó vagyok, nem jogalkotó, ahogy Önök is..."

Én meg azt mondom:

"...hát igen, elvileg mindenképpen..."


feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde"
dátum 2011. október 26. 8:25
tárgy közérdekű adatigénylés 2011. 10. 26.

Tisztelt Jegyző Asszony!

Kérem, hogy közérdekű adatigénylés keretében (word formátumban) küldje el nekem elektronikus levélben:

1.) 2011. 10. 25-i képviselő-testületi zárt ülésén hozott határozato(ka)t

2.) 2011. 10. 25-i képviselő-testületi nyílt és a zárt ülésekről készült jegyzőkönyveket

Kérem az adatigénylésem 1.) sz. tételének lehető legrövidebb időn belüli teljesítését!

Köszönettel:

 

Juhász Zoltán

 


feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde"
dátum 2011. november 14. 9:47
tárgy Re: közérdekű adatigénylés 2011. 10. 26.

Tisztelt Jegyző Asszony!

Bizonyára elkerülte a figyelmét, hogy a 2011. 10. 26-án küldött közérdekű adatigénylésem teljesítésének határideje lejárt.

1992. évi LXIII. törvény a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról 20. §-a alapján:

(1) A közérdekű adat megismerése iránt bárki - szóban, írásban vagy elektronikus úton - igényt nyújthat be.

(2) A közérdekű adat megismerésére irányuló igénynek az adatot kezelő szerv az igény tudomására jutását követő legrövidebb idő alatt, legfeljebb azonban 15 napon belül tesz eleget.

Kérem az 2011. október 26-án küldött adatigénylésem haladéktalan teljesítését!

Üdvözlettel:

 

Juhász Zoltán


 

feladó Dr. Percze Tünde Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett Civil Kapocs
dátum 2011. november 14. 15:06
tárgy RE: közérdekű adatigénylés 2011. 10. 26.

Tisztelt Cím!

A 15 napos határidő a jegyzőkönyv elkészültétől számítandó, de erről már tájékoztattam korábban is.

Miután az elsődleges feladatom, ill. feladata a hivatalnak nem az Ön kiszolgálása, ezt a véleményemet most és a jövőben is szem előtt tartom.

 

Tisztelettel:

Dr. Percze Tünde