movie75 document98 business62 business62 paper101 documents15  breakfast13 jarokelo transport305 1 archery6  network73  navigation9 question28  file148   info24

KEZDŐLAP CIVIL KONTROLL DIALÓGUSOK KÉRDÉSEK A JEGYZŐHÖZ Szó elszáll, az igénylés megmarad

Szó elszáll, az igénylés megmarad

Ma 2011. november 15-e van, a szerződés 2011. november 9-én került aláírásra. Még mindig nem került a település honlapjára, illetve megküldésre a KEOP támogatási szerződés. Egyszerűen nem értem, hogy mire megy ki ez az időhúzás.

feladó Dr. Percze Tünde
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

címzett Civil Kapocs
dátum 2011. október 10. 17:15
tárgy RE: Közérdekű adatigénylés 2011. 10. 06.

 

Civil Kapocs Egyesület
Juhász Zoltán elnök

Tisztelt Cím!

1./ A zárt ülés jegyzőkönyveinek anonimizálása folyamatban van, a kért jegyzőkönyveket pár napon belül megküldjük Önnek word formátumban.

2./ A 2011. 01-01-2011.06.30-ig tartó időszakra vonatkozóan a szállító naplót már korábban megkérte és kapta hivatalunktól, 2011. augusztus 16-án vette kézhez a tértivevény tanúsága szerint. Ezen adatokat újólag nem áll módomban megküldeni. A 2011.06.30-2011.09.30-ra vonatkozó szállítónaplót a jegyzőkönyvekkel egyidejűleg küldjük.

3./ Miután az önkormányzat még nem rendelkezik támogatási szerződéssel az irányító hatósággal, így azt nem is áll módomban megküldeni. Amint aláírásra kerül, úgy természetesen, mint közérdekű adat - az összes mellékletével - felkerül a település honlapjára és ezzel egyidejűleg ( pdf-ben) Önnek is meg tudjuk küldeni.

Tisztelettel: Dr. Percze Tünde jegyző


feladó Civil Kapocs Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
címzett "Dr. Percze Tünde"
dátum 2011. november 15. 6:47
tárgy Fwd: Közérdekű adatigénylés 2011. 10. 06.

Tisztelt Jegyző Asszony!

Az Ön 2011. november 10-én küldött üzenetének némileg ellentmond, az utolsó testületi ülésen kiosztott támogatási szerződésen szereplő 2011. november 9-én kelt polgármesteri aláírás.

Kérem, hogy korábbi szóbeli ígéretének megfelelően, az összes melléklettel és megtett nyilatkozattal együtt küldjék el vagy töltsék fel a település honlapjára a szóban forgó KEOP támogatási szerződést.

Üdvözlettel:

Juhász Zoltán